Wesele

Dlaczego warto zorganizować u nas wesele?

Wesele w dworskim klimacie.

Wesele. Rytuał zaślubin oraz uroczystość wesela, to wyjątkowe momenty z życia, do których Państwo będziecie wracać myślami… Ten wyjątkowy dzień wymaga magicznej oprawy. Z największa dbałością o szczegóły pomożemy Państwu zorganizować ten cudowny – najważniejszy dla wielu w życiu – dzień.

Organizacja wesela w naszym Dworze to czysta przyjemność! Gwarantujemy romantyczna atmosferę i pełne zadowolenie Młodej Pary oraz Gości. Nasze stylowe wnętrza i wyśmienita dworska kuchnia na zawsze pozostaną w pamięci wszystkich uczestników uroczystości.

Wedle życzenia Państwa Młodych ślub może zostać zaaranżowany zarówno we wnętrzach zabytkowego dworu, jak i w otoczeniu przyrody, pod altaną na wyspie.

Licząca 300 metrów kwadratowych sala bankietowa, w której odbywają się przyjęcia weselne wyposażona jest w okrągłe stoły rozmieszczone mogące pomieścić nawet do 130 osób. Istnieje również możliwość dostawienia eleganckiego namiotu przy sali bankietowej przy wyższej liczbie osób tj. 170 osób. Tak jak pokoje naszego unikalnego hotelu wystrój sali nawiązuje do charakteru wykwintnych win.

Jesteśmy przekonani, że prawdziwa miłość nigdy nie przemija, a dzień ślubu pozostanie na długo w pamięci, dlatego dołożymy wszelkich starań, aby ten wyjątkowy dzień był mile wspominany przez długie lata.

Często zadawane pytania

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że liczy się każdy grosz, że koszt organizacji każdego wydarzenia to duży wysiłek finansowy i że trzeba mieć wszystko pod kontrolą.

Dlatego staramy się oferować nasze usługi w rozsądnych cenach i zgodnie z potrzebami naszych klientów.

Cena zależy od kilku czynników, takich jak liczba osób uczestniczących w wydarzeniu, czy są to wyłącznie osoby dorosłe, czy również dzieci. Rodzaj wybranego menu lub dodanie innych atrakcji lub usług specjalnych. Najlepiej więc skontaktować się z nami i opowiedzieć nam o swoim pomyśle, a my doradzimy.

Tak, oczywiście możesz na to liczyć, a jeśli konieczne będą zmiany, chętnie uwzględnimy Twoje potrzeby.

Skontaktuj się z nami

Umów się na spotkanie

Zadzwoń do nas już dziś. Powiedz nam, czego potrzebujesz. Poinformujemy Cię o wszystkich oferowanych przez nas możliwościach i dostosujemy je do Twoich potrzeb. Jeśli wolisz, możesz nas odwiedzić, a my porozmawiamy z Tobą osobiście. Poznasz Dwór Chotynia i jesteśmy pewni, że zakochasz się w tym miejscu.

do dyspozycji

09:00 — 17:00

zadzwoń do nas

+48 603 32 00 00