Hotel konferencyjny pod Warszawą

Dlaczego warto zorganizować konferencje u nas?

Konferencje.

Wysoki poziom świadczonych usług oraz niewielka odległość od stolicy (nasz hotel znajduje się 70 kilometrów od Warszawy), sprawiają, że Dwór Chotynia jako Hotel konferencyjny pod Warszawą jest idealnym miejscem do organizacji szkoleń i konferencji. Nasze atuty to niższa cena niż w stołecznych biurach przy zachowaniu ich poziomu. Nasze sale wyposażone są w nowoczesny, wysokiej jakości sprzęt audiowizualny niezbędny do prowadzenia prezentacji. Wyposażenie obejmuje ekrany i projektory multimedialne, nagłośnienie oraz flipcharty. W całym hotelu dostępny jest również Internet Wi-Fi oraz bezpłatny parking.

Działamy holistycznie, nie tylko udostępniając sale konferencyjne, ale także zapewniając, w razie potrzeby, catering, noclegi czy organizując pokonferencyjne spotkania integracyjne. Posiadamy doświadczenie w organizacji konferencji, szkoleń i imprez firmowych. Nasi pracownicy służą pomocą w organizacji każdego tego typu wydarzenia.

Dwór Chotynia, choć dobrze skomunikowany z Warszawą, jest jednocześnie oddalony od miejskiego zgiełku. Jego położenie sprzyja atmosferze skupienia podczas treningu i zapewnia chwilę relaksu w przerwach lub po treningu. Jeśli chcesz wzbogacić swój program treningowy o elementy integracyjne, nie musisz ograniczać się do organizacji imprezy. Oferujemy szeroki wachlarz ciekawych zajęć grupowych.

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy
  • sala bankietowa Muzealna dla 130 osób
  • sala konferencyjna Porto dla 90 osób
  • sala konferencyjna Bordeaux dla 25 osób
  • sala konferencyjna Bourgogne dla 50 osób
  • sala restauracyjna Korkowa dla 30 osób
  • zadaszony grill dla 150 osób
  • 80 miejsc noclegowych w 37 pokojach i apartamentach

Często zadawane pytania

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że liczy się każdy grosz, że koszt organizacji każdego wydarzenia to duży wysiłek finansowy i że trzeba mieć wszystko pod kontrolą.

Dlatego staramy się oferować nasze usługi w rozsądnych cenach i zgodnie z potrzebami naszych klientów.

Cena zależy od kilku czynników, takich jak liczba osób uczestniczących w wydarzeniu, czy są to wyłącznie osoby dorosłe, czy również dzieci. Rodzaj wybranego menu lub dodanie innych atrakcji lub usług specjalnych. Najlepiej więc skontaktować się z nami i opowiedzieć nam o swoim pomyśle, a my doradzimy.

Tak, oczywiście możesz na to liczyć, a jeśli konieczne będą zmiany, chętnie uwzględnimy Twoje potrzeby.

Skontaktuj się z nami

Umów się na spotkanie

Zadzwoń do nas już dziś. Powiedz nam, czego potrzebujesz. Poinformujemy Cię o wszystkich oferowanych przez nas możliwościach i dostosujemy je do Twoich potrzeb. Jeśli wolisz, możesz nas odwiedzić, a my porozmawiamy z Tobą osobiście. Poznasz Dwór Chotynia i jesteśmy pewni, że zakochasz się w tym miejscu.

do dyspozycji

09:00 — 17:00

zadzwoń do nas

+48 603 32 00 00